hizmet kalitemiz

Hayatımızın bazı temel ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların ne, nasıl ve ne ölçüde karşılandığı yaşamımızın kalitesini belirler. Bu temel ihtiyaçlardan ısınmak, sıcak su, havalandırma (iklimlendirme) çağımızda artık çok daha konforlu bir alanda gerçekleşebilmektir. Tabi ne kadar konforlu olduğu bizim tercihlerimize bağlıdır. Bir klima havayı yeteri kadar filtreleyemiyorsa veya bir kombi arızalandığında servis hizmeti tam olarak gerçekleşmiyorsa, tüm bu teknolojilere ne gerek var değil mi?  Bunlar gibi onlarca örnek mevcuttur. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız yalnız değilsiniz… Biz Demirdöküm Avcılar şubesi olarak işte bu konuda sizlerin en iyi yardımcısı olarak en kalite hizmetin garantisi oluyoruz.

Avcılar Demirdöküm ailesi empati ve memnuniyet prensibiyle, sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde uzman ekip ve ekipman aracılığıyla en uygun fiyat tarifeleriyle sunuyoruz. Daima satışından servisine, montajından bakımına ihtiyaç duyduğunuz her alanda aynı kaliteli anlayışla hizmetin garantisi olma sözünü veriyoruz.

Yaşam kalitemizi ısınma, sıcak su ve iklimlendirme araçlarının kalitesi ve kaliteli servisi sizler için hem maddi hem manevi öneme sahiptir. Firmamız en kaliteli hizmeti sunarak şunları amaçlamaktadır:

Cihazlarınızın profesyonel kurulumu (montajı) mekanlarınızın dekoruna ve cihazın çalışma standartlarına en uygun yere monte edilerek cihazlarının doğru olarak çalışmasına, kaliteli servisle cihazınızın deformasyonun tespitini doğru yapıp en uygun işlemi yapmayı, kaliteli ekip ve ekipmanlarla bakımı ve gerek duyulduğunda en uygun fiyatlara TSE belgeli orijinal yedek parçaları sunarak işlem yapılması cihazının çalışma standartlarını koruyup verimini artırmayı ve de enerji tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca ürünlerinizin belli zamanlardaki periyodik bakımı sizlerin can ve mal güvenliği açısından yasalar gereği bir zorunluluk içerdiğini hatırlatarak firmamızdan sizin için en uygun zamana randevu almanızı önemle tavsiye ederiz.

Kombi, klima, brülör, doğalgaz kazanı; montaj, bakım, servis hizmeti ve orijinal yedek parça satımı hizmeti sunan, Türkiye’nin en iyi ısıtma ve iklimlendirme markası Demirdökümün Avcılar şubesi olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla size her zaman destek olmaya hazırız.