klima servisi

Klima Montajı

Hava, canlıların temel yaşam gerekliliklerinin en başında gelmektedir. Bu nedenle hava şartları bizim yaşam kalitemizi en birincil yoldan etkiler. Çağımızda klimalar bu temel yaşam koşulunu bizim isteğimiz doğrultuda hızlıca şekillendirmekte ve nihayetinde bizlere daha kaliteli bir yaşam ortamı sunmaktadır.

Her türlü kapalı mekan için aldığınız klimalarınızın montajı firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.  Klima montajı profesyonel kişiler tarafından garanti kapsamında yapılması gerekmektedir.

Klimalar iç ünite (klima) ve dış ünite (klima motoru) olmak üzere iki temel yapıya sahiptir. Bu üniteler belirli bir büyüklükte olmaları ve her iki ünitenin kendi işlevsel gereklikleri sebebiyle özel bir montaj ve kurulum gerektirmektedir. Satın almış olduğunuz klimanın montaj ve kurumu firmamız Avcılar klima servis hizmeti tarafından profesyonel olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Klima montaj hizmeti için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Klima Bakımı

Klimalar mekanların hava şartlarını istediğimiz gibi şekillendirmenin yanında havayı filtrelemektedir. Klimalar özellikle de sıcak yaz günlerinin olmazsa olması sebebiyle daha fazla çalıştırılmaktadır. Her elektronik eşyanın zamanla işlevsel kalitesi düşebilmektedir. Klimalar iklimlendirme işlevi dışında havayı filtreleme hizmeti sunduğundan filtrelerin temizliğinin yapılması klimalarınızın daha uzun süreli, daha verimli ve daha tasarruflu kullanılmasını sağlayacaktır.

Klimalarınızın daha uzun süreli, daha verimli ve daha tasarruflu kullanımı için yapılması gereken klima bakım hizmeti ile ilgili firmamızın avcılara klima hizmeti konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Klima Onarımı

Hayatımızın her anında bize daha kaliteli bir hava ortamı sunan klimalarınıza yeterli bakım yapılmaması ve bir takım elektronik arzılar sonucunda klima onarımı gerekebilmektedir. Klima onarımı yeterli bilgi ve tecrübeye sahip uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

Klimaların özellikle de motor ünitesi dış mekanlara takıldığından onarımı ayrı bir hassasiyet gerekmektedir. Klimalarınızın onarımının amatör kişiler tarafından yapılması onarım aşamasında veya sonrasında  klima mekanizmasında bir takım sorunlara neden olabilmektedir.

Klima mekanizmasının değişmesi gereken parçasının orijinal olması gerekmedir. Klimaların onarımında gerekli parça değişimi garanti kapsamında orijinal parça olarak değiştirilmektedir.

Avcılar klima hizmeti sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.