kombi servis

Kombi Montajı

Isınma ve sıcak su hayatımızın en temel ihtiyaçlarındandır.  Kombiler hayatımızın her anında ısınma ve sıcak su ihtiyacın karşılanması dışında daha konforlu ve kalite anlar yaşamımızda bizlere yardımcı olan olmazsa olmazların arasına girmektedir. Mekanlarınıza kurulması için almış olduğunuz kombiler herhangi bir yere herhangi kişiler tarafından montaj yapılamaz. Çünkü kombilerin yapısı gereği elektronik ve gaz bazlı sistemler olmasıyla amatör kombi montajı can ve mal güvenliği açısında büyük riskler doğurur. Ayrıca kombiler belli büyüklükte cihazlar olduğu için mekanın en uygunun yerlerine profesyoneller tarafından destek alınarak yapılması sizlerin konforu için önemli bir artı olacaktır. Kombi montajının profesyonel kişiler tarafından yapılması yasal olarak zorunludur.

Kombi Bakımı

Tüm kapalı mekanlarınızın ısıtılması ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamakta temel araç olan kombilerimizin belirli periyodlarda kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Kombilerimizin bakımını mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü kombiler yanlış bir takım teknik hatalar sonucunda direkt can ve mal kaybı meydana getirebilecek tehlikeler barındırmaktadır. Kombilerinizin bakımını yaptırmak hem meydana gelebilecek olan tehlikeli durumların önüne geçecektir hem de daha uzun süreli ve daha kaliteli olarak kullanmasını sağlayacaktır.

Avcılar kombi bakımı hizmeti Avcılar DemirDöküm tarafından uzman teknik ekibi ile profesyonel olarak verilmektedir. Kombilerin bakımının mal ve can güvenliği açısından belli periyodlarda yapılması yasalar gereği zorunludur.

Kombi Onarımı

Her elektronik alette olduğu gibi kombilerde de herhangi bir arızalanma durumu meydana gelebilmektedir. Kombiler özellikle de kış aylarında ısınma gereksiniminin artmasıyla birlikte çok daha fazla çalışır durumunda olmaktadır. Günün 24 saati çalışır durumundaki kombilerinizde her türlü bakımı yapılması dahilinde bile zaman zaman bir takım teknik arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Kombilerinizde herhangi bir teknik problem yaşanması durumunda gerekli olan teknik onarımı avcılar kombi bakım ve onarım hizmeti tarafından karşılanmaktadır. Kombi onarımı için 0212 690 55 66 numaralı telefonumuzu arayarak en kısa zamanda gerekli olan hizmeti alabilirsiniz.

Kombilerinizin montajı, bakımı ve onarımı için Avcılar kombi servisi 0212 690 55 66 numaralı çağrı merkezini arayarak profesyonel teknik destek alabilirsiniz.