petek temizliği

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte mekanlarımızı ısıtma gereği duyarız. Isınma gereksinimini günümüzde artık kalorifer sistemiyle gerçekleştirmekteyiz. Kalorifer sistemi bize ısıyı petekler aracığıyla iletir. Hava sıcaklığıyla doğru orantıda olan kalorifer kullanımı soğuk havalarda daha fazla artmaktadır.

Isıyı elde etmek için gaz ve suyun birleşimi bir zaman sonra peteklerin içerisinde çamur ve kireç gibi birikintiler oluşturarak kirlilik meydana getirmektedir. Kireç ve çamurdan oluşan bu kirliliğin belli periyotlarda temizlenmesi kalorifer sisteminden daha uzun süreli, daha verimli, daha kaliteli ve daha tasarruflu hizmet almamızı sağlamaktadır.

Petek temizliği için belirli teknikler uygulanması sizlerin daha kaliteli kalorifer sistemi kullanmanızı sağlar. Petek bakımı yaparken çamur, kireç gibi pisliklerin temizlenebilmesi için çeşitli kimyasalların kullanması da gerekmektedir. Bu kimyasalların amatör kişiler tarafından kullanılması zehirlenme, alerji gibi sağlık problemleri meydana getirebilir. Bu nedenle petek temizliği için uzman kişilerin desteğinin alınması sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Petek temizliği için yapılması gereken yıkama işleminin daha etkili olabilmesi için suyun basıncını yükselten özel bir cihaz kullanmak gerekmektedir. Basıncı arttıran cihaz peteklerin daha detaylı temizlemesini sağlar. Bu cihaz firmamız Avcılar kombi hizmetleri tarafında mevcut olup peteklerinizin temizliğinin daha kalite olması için kullanılmaktadır.

Petek temizliği için profesyonel kişilerin tarafından gerekli ekipmanların kullanılmasıyla sizlerin daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Ayrıca petek temizliği için gerekli olan sökme, takma, işleme ve temizleme işlemi belirli bir zaman alabilmektedir. Mekanınızda amatör temizlemelerde bir takım hijyen problemleri de meydana gelebilmektedir. Avcılar petek temizliği olarak petek temizlik işlemlerinizi uzman ekibimizle en pratik ve hijyenik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Peteklerinizin temizliğini yaptırarak mekanlarınızı daha sıcak kılmak ve daha tasarruflu enerji kullanmak mümkündür. Sizler de petek temizliği fiyatları hakkında bilgi alıp daha uygun fiyatlarla profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli hizmeti almak için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Avcılar petek bakımı ekibimiz sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktan memnuniyet duyacaktır.