protherm

Protherm Servis

Yaşam gereksinimlerimizden ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bir sistem olan kombiler, mekanlarımızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu olmazsa olmaz yaşam gereksinimlerini karşılayan kombilerin belirli bir standart kalitede olması gerekmektedir. İşte tam bu noktada Protherm kombiler bize en ideal hizmeti sunmaktadır.

1999 yılında İngiltere’de faaliyet göstermeye başlayan Protherm kombiler 2001 yılında da  Türkiye’de faliyetine başlamıştır.

Protherm Servisi

Herhangi bir ürün aldığınızda bu ürünün ne kadar kaliteli olduğunu bilmek için ürünün kullanımını ve daha sonra markanın verdiği hizmeti gözlemlemek gerekir. Protherm Servisi daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışla ürününüzde herhangi bir problem yaşanması durumun da sizlerin yanınızda olmayı garanti eder. Profesyonel bir ekip tarafından incelenmiş ve onarılmış olan cihazlar, cihazın kalite standartını korumaya ve ilk günkü gibi bir verim almayı sağlar. Profesyonel ekibiyle bir Protherm servisi olan Avcılar Protherm servisi sizlere daima en kalite hizmeti en uygun fiyatlara vermektedir.

Protherm Bakımı

Hayatımızın en önemli ihtiyaçlarını karşılayan kombiler teknik yapısı itibariyle bir takım incelikler içermektedir. Bu inceliklerle birlikte yine yapısı itibariyle gaz gibi tehlikeli maddeyle ilişkisi kombilerin hassasiyetini bilmemiz ve daima farkında olmamız bizlerin maddiyatı ve sağlık durumu açısından oldukça önem arz eder.

Amatör kişilerin, ucuz fiyat algısı sebebiyetiyle sizleri can ve mal güvenliği açısından yanıltmasına izin vermemizini önemle tavsiye ederiz. Son derece önemli bir konu olan kombi bakımını profesyonel kişiler tarafından kaliteli bir şekilde yapılmasının bir zorunluluk olarak düşünülmesi gerekmektedir. Ayrıca kombi bakımının 6 ay aralıklarla yapılarak ürün standartını koruyarak can güvenliğini hedefleyen yasalar bulunmaktadır. Bu bakım işlemini zorunluluk olarak gösteren yasa konunun önemini bir kez daha vurgular. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermeye hazır olan Avcılar Protherm kombi servisi profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla daima bir telefon kadar uzağınızdadır.

Can güvenliğinizi korumayı ve kombinizin kaliteli şekilde ömrünü uzatmayı hedefleyen kombi bakım hizmetini Avcılar Protherm servisi en uygun fiyatlarla en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.